O FITEVENT

WEEKEND BODY & MIND

FITEVENT to przedsięziwięcie łączące sport  z pobytem w pięknym miejscu pozwalającym na odprężenie i wyciszenie

 

FITEVENT to słowa – ruch, relaks, wyciszenie, odprężenie, świeże powietrze, cisza, natura

 

FITEVENT to wyjazdy weekendowe, ale także to sesje sportowo – relaksacyjne w najpiękniejszych miejscach Pomorza

 

 

O nas

Magdalena Węckowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalność Żywienie – studia dzienne. Dyplomowany nauczyciel, instruktor i trener. Związana ze światem fitnessu od 2002 roku. Od 2012 szkoleniowiec i prezenter w renomowanej międzynarodowej szkole dla instruktorów i trenerów – ProFiFitness School. Pracuje w trójmiejskich Klubach Fitness.

więcej informacji o Magdzie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalność Żywienie – studia dzienne.
Dyplomowany nauczyciel, instruktor i trener. Związana ze światem fitnessu od 2002 roku. Prowadzi zajęcia dynamiczne, wzmacniające jak i mentalne. Specjalizuje się w formach prozdrowotnych i wzmacniających takich jak : Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup, Trening Funkcjonalny. Pracuje w trójmiejskich Klubach Fitness: Zdrofit, Activ, Energy.
Od 2012 szkoleniowiec i prezenter w renomowanej międzynarodowej szkole dla instruktorów i trenerów – ProFiFitness School. Wyszkoliła i przygotowała tysiące swoich podopiecznych do bycia instruktorem, a w szkoleniach specjalistycznych przekazała wiedzę trenerom i fizjoterapeutom. W 2015 roku otrzymała tytuł Mentora, który utrzymuje.
Propagatorka prawidłowej techniki pracy z ciałem, wielbicielka aktywnego stylu życia, miłośniczka gotowania. Ceni sobie kontakty i rozmowy z ludźmi. Kocha zwierzęta w szczególności koty.

Maja Pestka

Rozumie znaczenie ruchu i wypoczynku w codziennym życiu, choć nie jest związana ze sportem zawodowo. Kocha naturę – ciszę i kwiaty. W FITEVENT – odpowiada za organizację żeby wszystko było na czas, zgodnie z programem i z uśmiechem ;-))


NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Master`s online dissertation writing write my paper programs can focus on instructional methods, curriculum, academic enrichment, student advising, school counseling, or school administration.